Функціональна діагностика

Функціональна діагностика в клініці Пульс представляє собою сукупність методів дослідження функціональності окремих органів людського організму з метою визначення їх стану та організму в цілому. Функціональна діагностика допомагає виявити патології, вади, хвороби та визначити ступінь функціональних розладів.

Лікар з функціональної діагностики клініки Пульс – це досвідчений медичний фахівець, який використовує методи функціональної діагностики для необхідних досліджень систем і органів організму людини з метою встановлення діагнозу й для подальшого лікування.

У кабінеті функціональної діагностики клініки Пульс встановлено сучасне обладнання, яке допомагає лікарям проводити ефективну діагностику функції різних органів і фізіологічних систем організму.

Як правило, до функціональної діагностики направляються пацієнти від лікарів інших спеціалізацій.

Лікарі клініки Пульс проводять наступні методи функціональної діагностики:

  • Електрокардіографія (ЕКГ);
  • Добовий моніторинг артеріального тиску;
  • Холтерівське добове амбулаторне моніторування ЕКГ (ХМ ЕКГ);
  • Спірографія. Дослідження функції зовнішнього дихання (ФЗД).

 

Лікарі функціональної діагностики клініки Пульс працюють у тандемі з фаховими лікарями, постійно вдосконалюють свої вмінння, опановують новітні методи діагностики. Прогресивний підхід дає нам змогу надавати високоякісну медичну допомогу нашим пацієнтам!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.